Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Novinka Kolagen a Kyselina Hyaluronová
05.11.2019
Komentáře (0)

Novinka Kolagen a Kyselina Hyaluronová

Ráda bych Vám představila nový produkt - doplněk stravy Kolagen a Kyselina hyaluronová.

Tento potravinový doplněk uvedla společnost Syncare na trh 4. listopadu 2019.

Jedná se o dermanutaceutikum je vhodné pro dlouhodobé udržování optimální hydratace a přirozeného vzhledu pokožky. 

Kolagen a kyselina hyaluronová přináší pleti nezbytnou vnitřní výživu. Doplňky stravy jsou již dnes nedílnou součástí  komplexní kosmetické péče. Pro zdraví pleti je nezbytná vnitřní i vnější výživa. Kosmetické přípravky doplňují vyvážené výživné látky především do povrchových vrstev pokožky. Výživa hlubších oddílů kůže by měla být vhodně zajištěna také nutričními suplementy - doplňky stravy. 

Kolagen je hlavní stavební bílkovinou kůže, které propůjčuje vzhled, činí ji elastickou a dostatečně odolnou. Kyselina hyaluronová má mimořádnou schopnost poutat vodu v kůži. Spolu s kolagenem je její optimální zastoupení nezbytné pro žádoucí plnost pleti a udržení přirozených regeneračních procesů, včetně podpory tvorby nejpočetnějších buněk kůže - fibroblastů a keratinocytů.

 

Pro koho je přípravek určen? Přípravek je vhodný pro všechny, muže i ženy, pro pleť od 25 let do ......

 

Charakter: želatinové tobolky s hydrolizovaným kolagenem se snadnější absorbcí ve střevech  (molekulová hmotnost 5kDa) a s čistou kyselinou hyaluronovou - nejedná se o její sodnou sůl.

 

Balení obsahuje 60 tablet. 

Dávkování: 1 tobolku denně zapít nejméně 200 ml vody nebo neslazené minarálky.

 

Kolagen pro výživu není shodný s kolagenem v kosmetice!

Kolagen je základní strukturní bílkovinou nejen lidského organismu. Jako každá bílkovina je jeho skelet tvořen aminokyselinami. Právě odlišností v zastoupení aminokyselin vznikají jednotlivé typy kolagenů jak v rámci jednoho druhu ( jako např. člověk), tak i druhů jiných.

Zatímco  pro kosmetické účely není rozdílnost kolagenů významná, při výživě  hraje podstatnou roli. Proto se pro výživu člověka zpravidla využívá kolagen hydralizovaný na menší části. Ty se snadněji vstřebavají ve střevech do organismu, čímž se zvyšuje šance, že dodané částice kolagenu budou využity například pro výživu kloubů nebo vnitřní výživu kůže.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 
Vytvořila @Kateřina Kyslingová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz